Vıp Araç Kiralama Alanında Uzun Yıllara Dayalı Tecrübe ve Profesyonel Ekibimiz le Hizmetinizdeyiz.

Günümüzün modern hizmet anlayışı ile şekillenen VIP taşımacılık hizmetleri için web sayfamızın telefon numaralarını günün her saatinde arayabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, efendim sayfamızda yüksek modelli Minibüs, Otobüs, Standart Araç ve Transfer taşımacılık şeklinde pek çok hizmeti bir arada bulabilirsiniz. Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası izliyoruz ve isterseniz ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tabii firmamızın tur düzenleme noktasında organizasyon hizmetlerinden faydalanabilir veya bizzat kendi tertip ettiğiniz turlara özel araç ya da sadece şoför temin edebilirsiniz.

Vıp Araç Kiralama Alanında Uzun Yıllara Dayalı Deneyime Sahibiz

Bu noktada küçük ilave yaparak konumuza devam edelim. VIP araç kiralama alanında uzun yıllara dayalı deneyime sahip firmamızın tahsis ettiği araçların tamamı kaskoludur ve yine tahsis ettiğimiz sürücü bölgeyi gayet iyi tanıyan ve sizlere rehberlik edebilecek personelden seçiliyor. İsterseniz şimdi de hizmetlerimizin daha iyi anlaşılabilmesi adına maddeler halinde bir sıralama yapalım

  • Sizlerin belirleyeceği tarih ve saat üzerinden hizmetlerimizi aksatmadan gerçekleştiriyoruz
  • Otobüs ve minibüs kiralama hizmetlerimiz bulunuyor
  • Modern ve lüks araçlardan oluşan VIP taşımacılık hizmetleri
  • Bakımları yapılmış ve zorunlu sigorta dışında kaskolu araçlarla sınırsız hizmet
  • Havaalanı karşılama hizmetleri
  • Otel karşılama
  • Talep edilmesi durumunda araçlarda bebek koltuğu
  • Standart araç kiralama hizmetleri

Gibi pek çok hizmet türünü bir arada sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Şehrimizden Farklı Şehirlere Turlar Düzenliyoruz

Bunun yanı sıra gerek VIP taşımacılık, gerekse diğer konforlu hizmetlerimizin sizlere bir telefon mesafesinde bulunduğumuzu lütfen unutmayınız. Ayrıca bulunduğumuz şehirden farklı illere yapacağınız gidiş ve dönüşler için yine firmamızdan hizmet talep edebilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamızı lütfen istediğiniz saatte arayınız. Sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak üzere telefonlarımızı sürekli açık bulunduruyoruz. VIP taşımacılık bizim işimiz.

Teklif İsteyiniz