Çoklar Turizm

Elazığ Çoklar Turizm

Kurumsal firmalar için Personel servis Taşımacılığı, öğrenci servis hizmetleri, bölge ve ülke geneli turizm & transfer Taşımacılığı ve VIP taşımacılık

Elazığ Çoklar Turizm

ÇOKLAR İNŞAAT NAKLİYECİLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ olarak 15.05.1997 tarihinde resmi gazetede yayınlanması ile ELAZIĞ Hazar Vergi Dairesine bağlı olarak faaliyete geçmiştir. Genç ve idealist yönetimi, güler yüzlü ve deneyimli personeli, üst model ve konforlu araçları ile uluslararası standartlarda hızlı ve güvenilir hizmet sunarak, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı ve sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

ELAZIĞ ÇOKLAR TURİZM Elazığ bölgesi’nde yepyeni, konforlu, klimalı, D2 ve TURSAB belgeli son model araçlarımız ve alanında uzman kadrosu ile otobüs , minibüs, midibüs, binek araç filomuzla, her türlü resmi personel , grup veya özel yolcu taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Yenilikçi anlayışı önemseyen firmamız sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek Araç Takip Sistemi ile ( Triomobil ) araçlarının anlık hareket bilgilerini bilgi işlem ofisine aktarmaktadır.

Filomuzda; Otokar Mega Sultan , Temsa Prestij otobüsler , WW Crafter ,Karsan Jest , Karsan j10 , Karsan j9, Mercedes Sprinter , Ford Transit 19 +1 , 17 + 1 veya 14 + 1 turizm paketli ve engelli rampalı minibüsler ve ekonomik sınıf binek araçlar bulunmaktadır.

Araçlarımızın tümü sigortalı olup güvenlik ön plandadır. ELAZIĞ ÇOKLAR TURİZM verdiğimiz taşımacılık hizmetleri ; Havaalanı otel arası ulaşım taşımacılık, kongre toplantı taşımacılığı, gezi tur taşımacılığı, okul öğrenci servisi ve personel taşıma hizmetleri, özel vip taşıma ve ulaşım servisi, özel havalimanı transferi , şoförlü araç otobüs minibüs kiralama servisi ve özel engelli taşıma olarak sınıflandırılabilir. ELAZIĞ ÇOKLAR TURİZM olarak hizmet verdiğimiz bölgeler ; Elazığ , Elazığ Havalimanı ve ilçelerdir.

iletişim